شرايط و ضوابط

قوانین و مقررات سایت

بعلت نوسانات قیمت ابریشم ، قیمت نخ و نقشه ها بروز نمیباشد ، لطفا قبل از خرید با شرکت هماهنگ نمایید شماره تماس و مشاوره ۰۹۰۳۷۰۹۳۱۲۱
به کلیه کاربرانی که قصد خرید از این سایت را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:
۱- عضویت در سایت رایگان است.
۲- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
۳- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
۴- به منظور امکان خرید آسان و سریع ،قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد در صورت نیاز می توانید با تلفن ۳۷۷۱۳۸۹۰- ۰۲۵  (۵تا ۸ عصر)  تماس حاصل نمایید .
۶- محصولات خریداری شده از این سایت به دلیل ماهیت خود به هیچ عنوان مرجوعی ندارند ، دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع نقشه ؛اندازه و غیره به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. و یا برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

۷-کاربرد محصولات کاملا مشخص است و برای استفاده شخصی خریدار به او واگذار شده است . هرگونه سوء استفاده از قبیل کپی برداری محصولات و نقشه آنها غیر قانونی و ممنوع می باشد و مشتری با ثبت سفارش خود این موضوع را می پذیرد.

۸-درصفحه خرید محصولات ، طرح فرش مورد نظر به صورتهای نقشه های سنتی(باعدد) و کدبافی و فایل نقشه  به همراه  ست کامل نخ و نقشه بنا به انتخاب شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با انتخاب هرکدام از گزینه های زیر در صفحه محصول میتوانید مشخص کنید که چه خدماتی را در نظر دارید . پس در انتخاب آن حتما دقت نمایید.

۹- در برخی ازمحصولات با انتخاب  گزینه فایل طرح  به همراه نخ و نقشه، فایل اصلی نقشه برای استفاده شخصی شما  ایمیل خواهد شد و لی هرگز مالکیت آن  مطابق بند ۷ به شما واگذار نمی شود لذا  هرگونه نشر ، تحریف و واگذاری آن طبق قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان ممنوع بوده و مطابق ماده ۲۳ این قانون پیگرد قانونی دارد.